ul. Gen.Wł. Sikorskiego 4a i 4b, 43-300 Bielsko-Biała, tel.: 033 812 44 97, e-mail: sp4b-b@wp.pl

Zajęcia pozalekcyjne i konkursy

 

Koła zainteresowań (przedmiotowe) dla klas IV-VIII w roku szkolnym 2018/2019

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina lekcyjna

Klasy, nr sali

1

Marta Witkowska

Anglomaniacy

piątekt

13.50-14.45

5, s.20

2

Beata Gilowska

plastyczna przygoda

piątekt

14.30-16.00

4-8, s.15

3

Agnieszka Kominek

Before Exam

czwartek

14.45-15.30

8a,8b s.8

4

Paulina Baścik

zajęcia rozwijające z matematyki

"Policzmy to razem"

piątek

13.50-14.35

5,6 s.19

5

Małgorzata Suda

"Historia nie musi być nudna"-gry planszowe i logiczne

wtorek

13.50-14.35

4-8 s.12

6

Katarzyna Droździk-Kożuch

Szkolne Koło Caritas

czwatrtek

13.50-14.35,

14.45-15.30

 

4-8 s.3

 

7

 

 

Anna Jarosz

Zajęcia dodatkowe z chemii

czwartek

7.15-8.00

7,8 s.18

8

Małgorzata Kozak

Koło teatralne

czwartek

14.45-15.30

4-8 s.22

9

 

Małgorzata Kozak

 

"Poczytaj mi starszy kolego,

koleżanko..." (co 2 tydzień)

piątek

13.00-13.45

wyjście do przedszkola

10

Natalia Gryń

Zajęcia rozwijające "Spaß mit Deutsch"

wtorek

14.45-15.30

7-8, s.15

11

Tomasz Michłanowicz

„Programowanie dla najmłodszych”

druga i czwarta środa miesiąca

11.50-12.35

4,5, s.14

12

Dorota Górny

Zajęcia muzyczne

pierwszy i trzeci piątek miesiąca

14.45-15.30

4-8, s.8

13

Wioletta Klimczyk-Staszko

Trening sprawności matematycznych

wtorek

13.50-14.35

8a, s.19

 

 

Zajęcia wyrównawcze dla klas IV-VIII w roku szkolnym 2018/2019

 

 

L.p.

Nazwisko i imię

nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina lekcyjna

Klasy, nr sali

 

1

 

Małgorzata Suda

 

Poprawy i konsultacje z historii i wiedzy o społeczeństwie

wt.

7.00-7.45

4-8

s.12

 

2

 

Paulina Baścik

Zajęcia wyrównawcze

pon.

13.50-14.35

5a,5b,5c,6b, s.19

3

 

Paulina Baścik

 

 

zajęcia wyrównawcze

 

czw.

13.50-14.35

4a,5a,5b,5c,(infor.),6a, s.19

4

 

Paulina Baścik

 

 

Konsultacje i poprawy

 

pt

7.00-7.45

4,5,6, s.19

5

 

Małgorzata Kozak

 

konsultacje z języka polskiego

(co 2 tydz.)

pon.

13.00-13.45

4b, s.22

6

Małgorzata Kozak

Konsultacje z języka polskiego (co 2tydz.),

pon.

 

13.00-13.45

 

6b, s.22

7

Agnieszka Kominek

 

poprawy i konsultacje

 

wt.

7.05-7.50

s.8

8

Natalia Gryń

Poprawy, konsultacje z języka niemieckiego

wt.

7.10-7.55

7-8, s.13

9

Małgorzata Kozak

Konsultacje z języka polskiego

pon.

13.50-14.35

5a,5b,5c s.22

 

10

 

Ewa Kudrys- Jurczyk

 

zajęcia dodatkowe z geografii i przyrody

 

wt.

 

7.00-7.45

 

4-8,s.9

11

Wioletta Klimczyk-Staszko

 

Trening sprawności matematycznych

 

wt.

 

14.45-15.30

7a,7b,8a

s.19

12

Ewa Kudrys-

Jurczyk

kółko geograficzne

czw.

13.50-14.35

5

s.9

 

13

 

Tomasz Gąsiorek

 

matematyka-zajęcia metodą eksperymentu

 

śr.

 

13.50-14.35

 

4

s.19

14

Agnieszka Sadowska

matematyka-zajęcia metodą eksperymentu

pon.

13.50-14.35

6b

s.19

 

15

 

Agnieszka

Sadowska

 

matematyka-zajęcia metodą eksperymentu

 

pon.

 

14.45-15.30

 

5

s.19

 

16

 

Agnieszka

Sadowska

 

matematyka-zajęcia metodą eksperymentu

 

wt.

 

13.50-14.35

 

6a

s.19

 

17

 

Marta

Witkowska

 

kółko z języka angielskiego

 

pon.

 

8.00-8.45

 

5, s.20

18

Tomasz Michłanowicz

kółko informatyczne

pon.

7.10-7.55

4, s.14

 

 

 

Koła zainteresowań (przedmiotowe) dla klas I-III w roku szkolnym 2018/2019

 

 

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina lekcyjna

Klasy, nr sali

 

1

 

Natalia Gryń

 

zabawy językiem niemieckim

 

wt.

czw.

 

12.30-13.00

13.30-14.00

 

1

2 (świetlica)

2

Tomasz Michłanowicz

„Programowanie dla najmłodszych”

druga i czwarta środa miesiąca

11.50-12.35

3

s.14

3

 

Elżbieta Hadula-Sołtysek

 

zajęcia plastyczno-techniczne

"Mały artysta"

 

pon.

 

12.55-13.40

I

s.5b

 

4

 

Elżbieta Hadula-Sołtysek

 

zajęcia sportowo-przyrodnicze "Rośnij zdrowo"

 

śr.

 

11.50-13.40

 

 

I

s.5b

 

5

 

Renata Bogunia

 

zajęcia plastyczne

"W krainie tęczy"

 

 

 

 

wt.

 

11.50-12.35

 

III

s.1b

 

6

 

Renata Bogunia

 

zajęcia prozdrowotne "Rośnij zdrowo"

 

 

śr.

 

11.50-12.36

 

III

s.1b

 

7

 

Justyna Jandura

 

„Omnibusek”-zajęcia rozwijające zainteresowania

 

śr.

 

12.45-13.30

 

2

s.3b

 

 

Zajęcia wyrównawcze dla klas I-III w roku szkolnym 2018/2019

L.p.

 

Nazwisko i imię,nauczyciela

 

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina lekcyjna

 

Klasy, nr sali

 

1

Justyna Jandura

kółko matematyczne

śr.

11.50-12.35

2, s.3b

2

 

Justyna

Jandura

 

„To nie takie trudne”-zespół wyrównawczy

 

wt.

 

12.45-13.30

 

2, s.3b

3

Joanna Hamerlak

zajęcia pedagoga/

specjalistyczne,

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

czw.

pt

pt

11.50-12.35

11.50-12.35

12.55-13.40

 

1

2

3

 

 

 

 

Nowe galerie


Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 4 w Bielsku-Białej: Bank Spółdzielczy w Skoczowie, Filia w Bielsku-Białej, nr 69 8126 0007 0028 3764 3000 0010