ul. Gen.Wł. Sikorskiego 4a i 4b, 43-300 Bielsko-Biała, tel.: 033 812 44 97, e-mail: sp4b-b@wp.pl

Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 2017/18

1.

Joanna Krysta kl7b 

Dawid Tarnawa kl7b

Małgorzata Suda

Konkurs literacki-  "Na skrzydłach przyjaźni" Organizatorem był ZTU (Zachowaj Trzeźwy Umysł)

Laureaci
2. Jagoda Oparowska kl. 3b Beata Gilowska Miejski Konkurs Plastycznym na plakat " Postaw na zdrowy styl życia" Wyróżnienie
3. Julia Gocek    Konkurs recytatorski "W krainie poezji Ludwika Jerzego Kerna " Wyróżnienie
4.

Jakub Pietrzak

Jakub Słapa

Dariusz Góra Konkurs "Wszczep sobie zdrowie"

Kwalifikacja do II etapu.

5. Jakub Pietrzak Wioletta Klimczyk-Staszko Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki Kwalifikacja do II etapu
6.

Wojciech Kożuch

Zofia Łabęcka

Beata Gilowska Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "NIE dla łańcuchów! Zmieńmy PSI los" wyróżnienie
7. Marcin Czerepicki Małgorzata Suda Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej EURODYTA wyróżnienie
8. Jakub Pietrzak Agnieszka Kominek

Międzyszkolny konkurs z j. angielskiego organizowanego przez LO im. S. Żeromskiego w B-B

Tytuł finanalisty
9. Zespół chłopców Rafał Figiel Miejskie Rozgrywki w Piłce Siatkowej  III miejsce
10. Jakub Pietrzak Agnieszka Kominek Międzyszkolny konkurs literowania Spelling Bee  II miejsce
11.

Jagoda Oparowska

Zuzanna Smykal

Katarzyna Bajkowska  Turniej "Czytam, rozumiem, potrafię", organizowanym dla wszystkich klas 3 z miasta i powiatu Bielsko-Biała. VI miejsce
12. Aleksander Płachecki Beata Gilowska Rejonowy Konnkurs Plastyczny "Moja pasja" laureat
13.

Kacper Góźdź

Daniel Kruczek 

Elzbieta Hadula-Sołtysek XVII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "MISTRZ ORTOGRAFII"

wyróżnienie

wyróżnienie

14. Jakub Pietrzak Małgorzata Suda Regionalny konkurs historyczny "Kocham Polskę' I miejsce
15. Reprezentacja szkoly.   XXV Konkurs o bezpieczeństwie ruchu drogowego i ratownictwa drogowego. V miejsce
16. Jakub Pietrzak Dariusz Góra, Anna Jarosz Ogólnopolski Konkurs "Wszczep sobie zdrowie" finalista
17. Jakub Pietrzak  Wioletta Klimczyk-Staszko Wojewódzko Konkurs Matematyczny finalista

 

 

 

Rok szkolny 2016/17

1. Jakub Pietrzak Małgorzata Suda Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z j. polskiego Kwalifikacja do II etapu
2. Jakub Pietrzak Wioletta Klimczyk-Staszko Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki laureat
3. Marcin Czerepicki Beata Gilowska Konkurs Plastyczny "Zdrowy styl zycia", Urząd Miejski w Bielsku-Białej I miejsce
4. Jakub Pietrzak Agnieszka Kominek Miedzyszkolny konkurs j.angielskiego Wyd. Oxford Kwalifikacja do II etapu.
5. Jakub Pietrzak Agnieszka Kominek Konkurs języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych. II miejsce
6.

Nikola Wizner

Igor Kucner

Emilia Kudziełka

Beata Gilowska Konkurs Plastyczny "Co Słonko widziało?"

I miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

7.

Emilka Kudziełka

Patrycja Pieczyrak

Marcin Czerepicki

Nikola Wizner

Beata Gilowska Konkurs plastyczny "Moj ulubiony nauczyciel"

I miejsce

wyróżnienie

8. Karolina Sycz Beata Gilowska Konkurs plastyczny "Geologiczne barwy Ziemi" wyróżnienie
9.

Alan Sadlik

Julia Gocek

Beata Gilowska

Konkursie plastycznym pn.
„Bezpieczne wakacje”.

II miejsce

III miejsce

10.

Jakub Pietrzak

Marcin Czerepicki

Wioletta Klimczyk-Staszko Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

 wyróżnienie

 wyróżnienie

11. Jakub Pietrzak Małgorzata Suda Regionalny konkurs historyczny "Kocham Polskę" I miejsce
12. Zespół siatkarzy. Rafał Figiel Miejskie Rozgrywki w piłce siatkowej kwalifikacja do turnieju finałowego
         

 

 

 Rok szkolny 2015/16

1.

Radosław Górczyk

Beata Gilowska

XX Konkurs plastyczny o tematyce uzależnień organizowany przez Gminę Bielsko-Biała

II miejsce

2

Gabrysia Wolny

Katarzyna Droździk-Kożuch

Konkurs Biblijny

Kwalifikacja do  etapu rejonowego.

3.

Jakub Pietrzak

Wioletta Klimczyk-Staszko

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Finalista

 
4.

Filip Gebala

Radosław Górczyk

Beata Gilowska XX Konkurs Plastyczny o Tematyce Prozdrowotnej

wyróżnienie

II miejsce

5. Jakub Pietrzak Agnieszka Kominek Międzyszkolny Konkurs "Spelling Bee" I miejsce
6. Jakub Pietrzak Agnieszka Kominek Miedzyszkolny konkurs j.angielskiego Wyd. Oxford Finalista
7. Jakub Pietrzak Wioletta Klimczyk-Staszko XIV Konkurs Matematyczny im. Stefanba Banacha Laureat
8.

Aleksandra Hoffman

Patrycja Pieczyrak

Beata Gilowska Konkurs Plastyczny "Papier, plastik, szkło - segregacja to jest to!"

wyróżnienie

II miejsce

9.

Magda Gadowska

Julia Poros

Kacper Burkat

Beata Gilowska Konkurs plastyczny " Moje miasto, moja okolica" ogłoszony przez Zespół Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej wyróżnienie
10. Aleksander Płachecki Beata Gilowska Konkurs plastycznym "Co słonko widzialo " organizowanym przez Miejski Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz wyróżnienie
11. Jakub Mieszczak Małgorzata Suda Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej "EURODYTA" I miejsce
12. Gabriela Wolny Malgorzata Suda Konkurs międzyszkolny "Wspomnienie o Irenie Sendlerowej"-kategoria literacka, pamiętnik wyróżnienie
13.

Zespół: Jakub Pietrzak, Jakub Słapa, Aleksander Płachecki

Julia Wajdzik

Marek Iłowski Konkurs programowania Fundacji Polska-Świat, "Programowanie jest super" 

II miejsce

wyróżnienie

14. Jakub Pietrzak Wioletta Klimczyk-Staszko Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" wynik bardzo dobry
15. Jakub Pietrzak Malgorzata Suda I Regionalny Konkurs Historyczny "Kocham Polskę" I miejsce
16. Daniel Kruczka Ewa Kudrys-Jurczyk VI edycja Konkursu ekologicznego "Szanuj energię, chroń klimat" II miejsce

 

Nowe galerie


Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 4 w Bielsku-Białej: Bank Spółdzielczy w Skoczowie, Filia w Bielsku-Białej, nr 69 8126 0007 0028 3764 3000 0010